Warning: Use of undefined constant CONCATENATE_SCRIPTS - assumed 'CONCATENATE_SCRIPTS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/128792/virtual/www/domains/kurzy.alzbetapilarova.cz/wp-config.php on line 85
Fotoklub 2014/15 - Kurzy Radotín

Fotoklub 2014/15

V příštím školním roce plánuji pokračovat s fotoklubem. Začneme v říjnu, hodiny (dvouhodinovky) budou pravděpodobně v pátek od 17 do 19 – upřesním začátkem září.

V případě zájmu a časových možností bych ráda oddělila děti a dospělé – sudé týdny v pátek by byla hodina pro děti, liché týdny v pátek pak pro dospělé. Letos jsem vyzkoušela, že je sice možné vést hodinu dohromady, ale bylo by příhodnější mít skupiny rozdělené (pokud se přihlásí alespoň 4 dospělí).

Cena bude stejná jako v loňském roce – 2400,- za rok.

Už se můžete předběžně hlásit a vyplňovat přihlášky, abych věděla, jaký je zájem. Pokud bych byla nucená hodiny přesunout na jiný den, budu mít alespoň kontakt, na který v takovém případě o změně napsat.

Jakékoli dotazy směřujte na můj mail (možná domluva individuální lekce, několika hodinové nalévárny zaměřené na konkrétní téma).

 Hezké letní dny,
Alžběta Pilařová

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.