Workshop Aquarellu - 5.8.2018
Workshop Aquarellu - 5.8.2018
kurzy krajinomalby 2018

Letní výtvarné kurzy jsou určené pro tvořivé lidi od 13 let, většinou se účastní hlavně dospělí výtvarníci, kteří během roku nemají mnoho času se tvorbě věnovat a tak si přijdou kreslit a malovat během pár letních dnů. Začala jsem je pořádat v létě 2014, předtím jsem čerpala inspiraci na kurzech pořádaných Michalem Dubnickým ze ZUŠ Kolín, který každé léto vytáhnul partu dospělých lidí do nějakého krásné českého města, kde kreslili jak o život.

Kde jsme byli?

Mé kurzy zatím probíhají v Praze a jejím přilehlém okolí. Kreslili jsme v Radotíně, v Holyni, v Chuchli, u Ořecha, v Radotísnkém údolí. Průběh budu ale trochu měnit a třeba se časem zadaří i sehnat partu lidí, která by na pár dní někam do přírody na malovat vyrazila.

Jak to vypadá letos?

Abych řekla pravdu, začátek roku byl hektický a nezvládla jsem kurzy rozplánovat, i jsem byla poměrně skeptická k tomu, jestli je vůbec pro koho. Každopádně jsem se rozhodla vypsat na léto nějaké termíny a uvidíme, co se stane.

Termíny celodenních malovacích a kreslísích akcí v plenéru (místo bude upřesněno):

29. 7. 2018 9:00 – 16:00

26. 8. 2018 9:00 – 16:00

Workshop Aquarellu (Radotín)

5. 8 . 2018 9:00 – 16:00

Kolik Vás musí být, aby se kurz uskutečnil?

3 – 6

Je to kurz pro skupinu, ve skupině si to víc užijeme, uvidíte, jak tvoří ostatní a zároveň se budu moct věnovat každému. Tak neváhejte, vytáhněte nějakou kamarádku, maminku, dceru nebo syna a přihlaste se.

Jaká je cena?

900 Kč na osobu na kurz

Budete mít k dispozici vybrané výtvarné materiály. Do plenéru je potřeba s sebou mít dostatek pití i jídlo, většinou jsme v přírodě, ne u restaurace. Na workshopu bude k dispozici voda, káva, čaj.

Závazné přihlášky prosím na mail, platba předem, případně je možné ji rozdělit.

kurzy@alzbetapilarova.cz

Fotky z kurzů 2017