Soukromá výuka výtvarné tvorby
Soukromá výuka výtvarné tvorby

Pro koho je výuka určené?

Soukromá výuka výtvarné tvorby je určená pro děti od 6 let, až po kdy mají zájem. Probíhá u mě v ateliéru, nebo u Vás doma. Většinou ji využívají právě rodiny, do kterých jezdím, aby nemuseli děti převážet z jednoho kroužku na druhý. Výuka bývá flexibilnější, než třeba v ZUŠ, když se stane, že jeden týden je dítě nemocné, můžeme další týden udělat dvojtou hodinu nebo dvě hodiny během týdne, když se vyskytne nějaká rodinná nebo kulturní akce, je většinou možné se domluvit na přesunutí hodiny na jiný den v týdnu.

Jak dlouhé jsou hodiny?

Pokud nejsou nějaké mimořádnosti, výuka probíhá pravidelně jednou týdně 60 – 120 minut, délka výuky se přizpůsobuje věku dítěte a jeho schopností soustředit se na práci.

Obecně se dá říct:

1. – 2. třída = 60 minut

3. – 4. třída = 90 minut

5. – starší = 120 minut

Ale každé dítě je jiné, můžeme tedy čas upravit po první hodině.

Může se účastnit více dětí najednou?

Ano, učím v domácnostech 1 – 3 děti najednou. Pokud spolu děti vycházejí a vydrží vedle sebe sedět, není to problém. Berte v potaz i Vaše prostorové možnosti.

Co budeme potřebovat?

Výtvarné potřeby :). Čmárací papíry, čtvrtky A4, A3, A2, tempery, vodovky, štětce, tužky, pastelky, nůžky… občas přinesu něco speciálního, ale je potřeba, abyste základní výtvarné potřeby měli doma.

Kolik hodiny stojí?

Cenu za výuku mám u všech individuálních hodin stejnou: 450 Kč/60 minut

Na způsobu platby se domluvíme. Je možné zaplatit po každé lekci hotově nebo měsíčně na účet.

Zapomněla jsem na něco, máte otázky nebo se chcete rovnou přihlásit?

Pište prosím na mail: kurzy@alzbetapilarova.cz